KONST / Litografier / Litografi 12689214
nr 1268 9214
Ernst Nilsson
(1892-1937), Sverige
Litografi, Uppsala, signerad. Motivet: 22x15 cm
Ernst Nilsson, svensk bildkonstnär född 1892, död 1937.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 19:49:14
9/8 19:23:43
100 kr
12/8 18:35:04